İçeriğe Geç

Hakkımızda

Cam, yüzyıllardan bu yana sanatın, inceliğin ve zevkin sembolü olarak hayatımızda yer alıyor.

Sözkesen Cam Sanayi A.Ş dinamik ekibiyle beraber farklılık yaratan yönetim ve vizyon anlayışlarıyla sektörünün öncü ve lider firması olmayı esas edinmiştir. Sözkesen Cam Sanayi A.Ş  “ Bir insan neyi düşlerse onu yaşar. “ felsefesiyle yönetim, “ Bir şeyi hayal ediyorsanız gerçektir. “ felsefesiyle tasarım, “ İnanmak başarmanın yarısıdır. “ felsefesiylede üretim süreçlerini gerçekleştirmektedir. 

Üfleme  cam üretimi; insan zekasının el becerisi ve cama olan inancından kaynaklı enerji ile birleşerek emeğin sanata dönüştürüldüğü bir tekniktir. Biz de Sözkesen Cam Sanayi A.Ş  olarak sanatçı kadromuzla vizyonumuzu sanata dönüştürmek üzere yola çıktık.

İnsanların hayatını kolaylaştıran, bitki bakımını zevkli hale getiren, elegant duruşuyla dekoratif bir ürün de olan cam saksı suluklarını ürettik. Emeğin ve sanatın buluşma noktası olan cam bitki suluklarını, her birini özenle ustalarımız sizler için üretti.

Hayal, merak ve inanç üçgeni prensipleriyle ilerleyen şirket her geçen gün üretim kapasitesini ve tasarım vizyonunu ileriye götürerek büyümeye devam etmektedir.